| costy2120 a întrebat:

am un laptop hp635 si de cateva zile nu mai merge sunetul nici in boxele lui nici cu alte boxe externe. uneori isi revine merge ce merge se aude pocnind in boxe iar se intrerupe. stie cineva ce are?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Reinstaleaza driver-ul audio:
http://h20000.www2.hp.com/......eIndex.jsp

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Sunetul nu mai merge pentru ca s-a defectat ceva la driver-ul de sunet, incearca sa-l reinstalezi.

| costy2120 explică (pentru alexs99):

Am instalat si reinstalat driver-ul am reinstalat windows-ul si tot asa face, se aude in boxe pocnind. uneori isi mai revine si are sunet. nu stiu de la ce poate fi.

| georgedanielc a răspuns:

Sper ca nu ai umblat in el, incearca si reinstaleaza drivaru de sunet