| LeeJiEun a întrebat:

Ce sa FAC sa nu ma PLICTISESC? Siteuri de jocuri, ceva imagini ce sa desenez...Idei plZ. fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Petrece ceva timp pe site-urile:
-TPU
-9gag

Si jocuri daca vrei gasesti pe www.mmohut.com

3 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Ahh, stiu cum este. Am perioade in care ar fi fascinant sa privesc si ploaia, insa si perioade in care nu-mi vad efectiv capul "de atat lucru". Depinde de gusturi, poate ce ma plictiseste pe mine ar distra alta persoana. Pentru moment am de pictat ceva pe perete pentru ca este Craciunul si nu pot sa nu ajut la decoratiuni in casa, am de terminat o carte in engleza, pentru ca ma simt vinovata daca las o zi sa treaca fara sa fac ceva "util" pentru mine si am de vizualizat doua seriale pe vplay. Funny. Pare putin, dar asa actiuni banale imi eclipseaza zile intregi.

| teodora555 a răspuns:

Fa un portret. sau joacate jocuri cu taxiuri

| IQ156 a răspuns:

Citesti o carte