| ĂăăAlexandra a întrebat:

~~FUNDA~~Ce sa fac cand ma plictisesc? Sa desenez sa ma apuc de ceva nou pe calculator? Haideti cu idei! Funda!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna din nou laughing!
Pai, poti cauta niste modele pe internet in functie de cat de bine desenezi. Ce sa canti? Pai melodiile tale preferate sau macar niste melodii pe care le cunosti. Poti cauta melodiile pe care vrei sa le canti pe youtube, si adaugi pe langa titlu si cantaret "lyrics" pentru a avea si versurile in fata. De jocuri, slava Domnului nu ducem lipsa. Poti cauta jocuri online de exemplu. Unde sa te plimbi? Nu am de unde sa stiu. Printr-un parc ceva. Tu-ti cunosti orasul, nu eu. Ce sport? Unul care-ti place. Ai putea sa faci innot deoarece te ajuta sa-ti dezvolti toti muschii si mai este si de sezon deoarece doar vara il poti practica.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Dezvolta-ti hobby-urile. Deseneaza, danseaza, canta, joaca-te pe calculator, plimba-te, fa-i sport etc. Orice iti face tie placere. E vacanta, e pacat s-o irosesti plictisindu-te happy.

| ĂăăAlexandra explică (pentru Adry05):

IDEI : Ce sa desenez ce sa cand ce sa dansez ce sa ma joc unde sa ma plimb ce sport sa fac crying

| ĂăăAlexandra explică (pentru Adry05):

Asa baby mersi.winking

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru ĂăăAlexandra):

Cand asculti o melodie, iti trec diferite ganduri prin minte, odata ce asculti aceea melodie poti sa te exprimi prin ea. cum sa zic.
uite http://www.youtube.com/watch?v=EOhi_MkyaoU&feature=related
sa luăm un vers din melodie." Spui că dacă ai putea zbura nu te'aii mai întoarce niciodată pe pămant, ai ochi doar pentru acel albastru albastru cer." Poţi desena un copil, uitandu'se la o pasare care se îmbină cu cerul, pasărea fiind cineva special.

| Adry05 a răspuns (pentru ĂăăAlexandra):

Buna din nou laughing!
Pai, poti cauta niste modele pe internet in functie de cat de bine desenezi. Ce sa canti? Pai melodiile tale preferate sau macar niste melodii pe care le cunosti. Poti cauta melodiile pe care vrei sa le canti pe youtube, si adaugi pe langa titlu si cantaret "lyrics" pentru a avea si versurile in fata. De jocuri, slava Domnului nu ducem lipsa. Poti cauta jocuri online de exemplu. Unde sa te plimbi? Nu am de unde sa stiu. Printr-un parc ceva. Tu-ti cunosti orasul, nu eu. Ce sport? Unul care-ti place. Ai putea sa faci innot deoarece te ajuta sa-ti dezvolti toti muschii si mai este si de sezon deoarece doar vara il poti practica.

| lupidor03 a răspuns:

Ai putea incepe sa-ti faci un blog(pentru inceput), sa iei cursuri pentru o activitate ceva...sa te joci jocuri noi aparute in 2012batting eyelashes