| Iulyk47 a întrebat:

Ce sa faci cand esti plictisit?
dau fundite la idei bune!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau pe net

| Deea a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma joc the west. Cateodata cand ma plictisesc incerc diferite tinute. Si in cer mai rau caz ma apuc de teme (asta mai rar).

| Kiduuu_5240 a răspuns:

Una,depinde...ies la plimbare cu prietenele,ma plimb cu bicicleta,cu rolele,citesc o revista,ma uit pe diferite site-uri interesante,merg la shoping,stau in pat si ascult muzica; ma intalnesc cu prietenul,dar cum e la lucru ziua,doar seara ne vedem si duminica ne vedem ziua.
Mai fac ceva treaba pe acasa daca e ceva de facut,ma uit la tv,stau pe site-ul tpuhappy.
Depinde de stare,acum ca a venit vacanta mai merg la neamuri,la strand,la prietene si in diferite locuri,vizitez locuri noi.
Depinde si de vreme cum e, uneori cand e vremea ploioasa sau friguroasa prefer sa stau in pat, sa mancanc ceva bun si sa ma uit la tvhappy.

| Kiduuu_5240 a răspuns:

Funda pentru Kiduuubig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.redtube.com sau mai hd www.pornhub.com mai merem si brazzers da costa premiumul.asta fac cand sunt plictisit sau mai dau o laba.

am glumit (^_^)... iarna fa concurs de dat cu bulgari in becurile de la stalpi sau daca ai un caine dreseazal sau fai botez in zapada.toamna te duci la bunici si te urci in copaci sau calaresti.
vara poti sa umbli la fete e super distractiv.sau baieti daca esti fata daca ploua pur si simplu cheama vreo 10 colegi si va jucati dea violu prin casa(unu e violator in serie voi sunteti virgine si fugiti de violator daca prinzi pe cineva el se lasa prins si il duci in camera si il violezi(te prefaci)

| mica0creatoare0 a răspuns:

Asta mi se pare o intrebare de tampitihappy
mneee...citeste o carte sau iesi afara.
sau redecoreaza-ti casa sau uita-te la un film
dăăă