| Anaid4ever a întrebat:

Ce sa faci cand te plictisesti? Am citit multe siteuri si in majoritatea spune sa faci chesti in doi, dar eu nu prea am prieteni prin apropiere asa ca ce poti face cand esti singura? inavara de comp tv si citit big grin

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Omg pai ce ti-am zis eu se face singur. Bike role plimbare in parc ***.

| BihBang a răspuns:

Fa-ti un jurnal in care sa-ti notezi toate trairile,starile sau secretele pe care consideri ca nu le poti impartasi mamei, unei colege sau chiar nici celei mai bune prietene...te va ajuta, umplii timpul liber si te ajuta sa te descoperi mai bine pe tine insati! Bafta!

| Anda_Grigore_1998 a răspuns:

Asculta de pe telefon sau la radio sau casetofon muzica ta preferata!:d incearca sa sari si sa dansezi pe ritm.Pe mine ma ajuta foarte mult.