| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti sa faci sa nu te plictisesti cand esti racit pe net?

Răspuns Câştigător
| AndreiAs02 a răspuns:

Sa asculti melodii si sa vezi videoclipuri pe youtube, sa joci jocuri big grin, sa cauti un forum de discutat. Funda?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te uiti la un film, asculti muzica

| darrio2007 a răspuns:

Asculti muzica, vezi filme.Numai daca esti racit pe net. Daca esti racit in casa, trebuie sa stai in pat.Si sa iei pastile.

| Predator30 a răspuns:

Citeste,uitate pe siteuri cu masini (atuomarket, atuovit), incearca sa faci bani de buzunar si daca vrei un mod sa imi spui ca poate te ajut...