| ingerashpierduth a întrebat:

Ce sa ma mai fac? De azi dimineata nu stiu de ce imi merge netul mai mgreu iar daca vreau sa ascult o melodie pe youtube se tot opreste.Am incercat si sa pornesc melodia iar apoi sa pun pauza pana se incarca dar tot se opreste.Cum sa fac sa rezolv asta dar fara sa sun la aia de la net sau asa ceva?big grin
oFer fundtizahappy

3 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Nu cred ca e de la calculator ci de la net.De ce sa nu-i suni? e dreptul tau sa ai servicii bune pe care le platesti.

| claudiea79 a răspuns:

Poti sa verifici daca ai net trebuie sa iti arate in dreapta jos daca cele 2 ecrane mici sint albastre ai net. daca au un x rosu nu ai net. iti indica si viteza cu care merge netul.ai un virus. schimba antivirusul. sau pune windos nou

| matt25 a răspuns:

Ai in dreapta cele doua monitoare acolo langa ceas. Da click dreapta si da-i repair. Asteapta sa se termine procesul de repair. Iar daca nici dupa aia nu merge, este de la ei probabil. :-) De asemenea, poate fi un virus, care iti mananca banda de net.