| Calyope a întrebat:

Buna Tpu.....de ceva timp cand intru pe Youtube si vreau sa asucult o melodie, dau pe videoclip si se incarca pana la secunda 0:10 se pune pe pauza pentru o secunda si se face neagra imagine si apare chestia asta : "An error occurred.Please tray again later "...ce pot face? pentru ca nu mai merge sa ascult mai nimic straight face Fundaaa cine ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
| Sarius1994 a răspuns:

Vezi daca nu e de la internet, daca nu vezi de driver la placa video, daca nici aia vezi Adobe, daca nici aia schimba Browser