| zubyx a întrebat:

Hei, am 12 ani...ce pot face in timpul liber? Sa fie distractiv.

Răspuns Câştigător
| LorenaElena186 a răspuns:

Sa iesi cu prietenii, sa petreci timpul cu fratii/surorile tale, daca ai... sa asculti muzica, sa te uiti la TV, sa dansezi, sa desenezi, sa stai pe facebook/twitter/yahoo! mess/ TPU/prostia de ask.fm, sa faci karaoke, sa-ti suni prietenii, sa citesti o carte buna, sa te uiti la un film bun, etc. Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Citeste!

| Andraaaaa2000 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Foarte distractiv.laughing

| măcheamăăăî a răspuns (pentru Andraaaaa2000):

Intr-adevar! Daca stii ce sa citesti laughing

| Mihaela1964 a răspuns:

Karaoke cu prietenii, iesi in parc la o plimbare, mergi cu bicicleta/rolele, iesi la un suc/inghetata, invita 2-3 prieteni la tine, spala vasele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te joci pe pc, sa nu te uiti la televizor cum spun ametitii astia, sa asculti muzica, sa te uiti la filme, sa citesti, sa gandesti si sa-ti faci temele de vacanta pentru clasa a 6 a. laughing)

| zubyx explică:

Hei pentru unii, mi-am terminat toate temele +suplimentar si am citit o groaza de carti...multumesc