| NOsay a întrebat:

Ce sa pictez la ora de desen
ca am azi desen si ne pune se pictam ceva cu griuri sau in creion

si dupa o alta pictura cu acelasi desen dar color

(vreau ceva simplu dar frumos )

FUNDA SI VOT!

pentru cele mai bune idei si vot pentru celelate

MERSII!

3 răspunsuri:
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Pai cel mai simplu ar fi sa desenezi clasica floare.O floare simpla si draguta in care sa ii caracterizezi si sa ii scoti in evidenta ce crezi tu de cuviinta.Iti sugerez sa nu ii faci petalele rotunde la varf, mie imi plac un pic mai alungite, ii da un aspect mai frumos.Iar floare este frumoasa si colorata si alb-negru, sau cum ii zici tu, gri.

| lupulD a răspuns:

Dacă trebuie să faci în gri, ai putea sa faci ruinele unui castel pe timp de noapte.