| Thevampirediariesfan a întrebat:

Ce se intampla mai exact cand faci o provocare pe lady popular? Cel mai explicit raspuns primeste funda!
Scz categoria!

Răspuns Câştigător
| BubblesBlossom a răspuns:

Cand provoci o domnisoara la un duel va masurati calitatile:de cati bani ati cumparat imbracamintea de pe domnisoara,punctele domnisoarei, banii si desigur, nivelul(minim 5).Cand provoci o domnisoara la un joc castiga cea care a castigat. Daca amandoua au castigat jocul respectiv(daca este individual)castiga cea care a castigat mai multi bani/puncte in timpul jocului. Daca jocul este intre doua persoane si se desfasoara in timp real este ca un joc desfasuratt intre persoane reale.Se pot pune in joc diferite sume de dolari (nu bani reali, ci doar banii jocului), iar domnisoara care castiga ia totul. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Buna.
1)Luptele doamnei=se face o comparatie intre domnisoara ta si intre domnisoara adeversarei.
2)Duel de moda=fata care face cele mai multe puncte castiga, la joc tr sa ghicesti combinatia de pasi a calculatorului.
3)Sudoku=tr sa faci o combinatie in asa fel in cat nici pe verticala nici pe orizontala sa nu se repede o cifra.Te sfatuiesc sa nu dai sudoku, pentru ca te da la nivel greu.
4)Concentrare=tr sa pui cate doua din fiecare(de ex: gasesti o sticla de apa, tr sa o gas si pe a doua)
5)Conecteaza punctele=tr sa faci unesti casutele, incat sa faci tu mai multe casute.
6)Puzzle imaginar=tr sa aranjezi un puzzle
7)Simon says=tr sa fi atenta la ce combinatie iti da si apoi sa o faci si tu
8)Turnul Haoi=tr sa schimbi locul utimului cerc.(te sfatuiesc sa nu dai aceasta prov, pentru. ca iti da la nivel greu)
9)Master mind=tr sa ghicesti combinatia aleasa de pc.(sincer la acesta prov nici eu nu ma pricep)
Ai girj sa nu dai prov la domnisoare cu lvl mai mare decat tine, pentru ca o sa castige(mai ales la luptele doamnei). Numele meu in joc roxa-sonia. Sper ca te-am ajutat

| Cry11 a răspuns:

CAnd provoci pe cineva pe Lady Popular poti primi bani daca provocarea a fost pe bani si binenteles daca ai castigat provocarea sau nu primesti nimic daca provocarea a fost fara bani. Dar sfatul meu ar fi sa nu dai din prima sau sa accepti din prima provocari caci ai putea sa pierzi destul de multi bani.