| anonim_4396 a întrebat:

Ce secret are Celina(Selina) din episoadele cu Nina Gomez (Nini) si Thomas ParKER.

61 răspunsuri:
| bianca13_5333 a răspuns:

Selina a nascut o fetita cand era foarte tanara si a abandonato in spital. O asistenta din spital a luat-o si aduso la orfelinat iar de la orfelinat tomas parker a adoptato.Deci fetita selinei pe care a abandonato la nastere e sesilia fiica cea mica a lui tomas parker(ambasadorul).Dar fratele selinei stie tot adevarul si la un momentdat a santajato pe selina cu bani pentru a pastra secretul