| mariusQ a întrebat:

Ce secrete credeti ca se ascund in biblioteca vaticanului?

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Eh,nimic o importat.Mai un interes vadit in amestecarea Vaticanului in statele lumii, mai o dovada infailibila ca religia e ca-n "Imparat si Proletar", adica un jug frumos, platinat, mai un Iisus inexistent.Din astea.

| Oana92 a răspuns:

Cele mai mari si mai important secrete ale lumii, adevarata comori. Dar nu vom ajunge vreodata sa stim adevarul...

| M25M a răspuns:

Nu putem sti noi cu siguranta cate dar sunt lucruri interesante pe acolo, mai mult ca sigur in defavoarea crestinismului.

| mariusQ explică (pentru M25M):

Da dar ar putea fi si alt ceva si sunt curios.

| M25M a răspuns (pentru mariusQ):

Suntem prea mici noi ca sa aflam ce este acolo, chiar daca ipotetic vorbind s-ar face publice de unde am avea certitudinea ca unele documente n-ar fi distorsionate, sau ca ar fi toate etc.