| dksjgpfbgfbopgdfk a întrebat:

Ce semnifica un vis in care o fata la care ai tinut vine la tine si te saruta direct?straight face

Răspuns Câştigător
| rozalia25 a răspuns:

Ca sufletul tau tanjeste dupa iubire (nu neaparat a fetei din vis).

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Inseamna ca ai avut un vis umedhee hee. Lasa visele, cauta fata respectiva si dai un sarut lung. Daca intreaba pentru ce a fost. ii spui : asa am visat, am vrut sa vad daca este mai frumos in realitatewinking

| Mada a răspuns:

NU stiu. stiu doar ca`i romantic laughing [intrebarea blushing]

| buli a răspuns:

Poate nu a fost vis frate...

| gabitsa a răspuns:

Probabil ca inca ma itii la acea persoana, chiar daca nu iti dai seama de asta si ti.ai mai dori sa o ai alaturi. Visele deseori reflecta dorintele noastre

| sunshine13 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de foarte multe ori.cu aceeasi persoana esti o fire romantic ca si mine putini mai sunt in ziua de azi asa