| sweetgirl09 a întrebat:

Ce site-uri de socializare in afara de facebook si hi5 mai stiti?hee hee;* Funda pentru cele mai frumoase!

Răspuns Câştigător
| oK3 a răspuns:

Twitter, myspace, x-treme chat, faces.com, flickr, netlog, my opera, hylife, tumblr, vox, wasabi, trilulilu plzzz funda

19 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Adult Friend Finder

O comunitate mai unita, mai dedicata socializarii dusa la rang de arta, nici ca se putea.Foloseste-l cu incredere, se merita.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Twitter, Myspace, Linkedin

| Anonimăă_8652 a răspuns:

Http://twitter.com E utitlizat mai rar de romani(ceva ceva gasesti), dar e super :)

| faramatania a răspuns:

Google Plus,Twitter,My Space,Steam,Orkut, Skyrock, Illegitim, YouTube, Linkedln

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici http://www.programepc.ro/......-facebook/

| Robertofachiru a răspuns:

Netlog.

| AdiAdrian1995 a răspuns:

TPU:d

| enola11pink a răspuns:

Twitter.com
odnoklassniki.ru
hotflirt.com

| enola11pink a răspuns:

Tagget
neogen
zorpia
thinsmart.ro
bascalie.ro
netlog.ro
wapcomunity.ro ăsta are şi chat
220.ro

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Skype, live messenger, yahoo, hyves! Atata stiu sper sa te ajute :*

| DannyNick a răspuns:

Tweeter,myspace

| linsey a răspuns:

Twiter myspace skype :*

| razvangabriel96 a răspuns:

Twiter,myspace astea mai sunt asa mai frumoase funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Tania15 a răspuns:

Twitter.com

| Yolandi a răspuns:

Twitter
Myspace
Tagged
Linkedin
Badoo

| Elyza000 a răspuns:

Twitter,tumblr si myspace, astea mi se i cu par mai dragute dar, exista un site numit Omegle, unde vorbesti cu strainilaughing (am vb cu una din India)

| rares200010 a răspuns:

Twitter

| Nonut a răspuns:

Merg pe drum si dau de tine