| Seducatorul a întrebat:

Voi ce ciudatenii/obsesii aveti?

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sunt o perfecționistă incurabilă care urăște realitatea.
Urăsc să văd lucrurile cum îmi merg aiurea, sau să pierd ceva.
De cele mai multe ori, ajung să cred că am ghinion, cu toate că mai mereu am dreptate în multe situații.
În plus, iubesc să văd cum oamenii suferă după cineva/ ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu pot sa vad vase murdare, daca trec pe langa unul in bucatarie nu pot sa nu il spal

| SladeWilson a răspuns:

Multi se mira ca nu imi place carnea de porc

| smocky a răspuns:

Mai degraba un obicei, da i-l ador.De ceva timp, 1 an, pe la 4-4 jumate dimineata, ador sa ies, sa stau in mijlocul intersectiei, sa i-mi iau tigari de la non stop, pur si simplu, auzi pulsu orasului, tot e prea calm, prea sublim.Ma rog, alte prostii de ale mele, dar asta e, i-mi place linistea.happy

| Tequila007 a răspuns:

Vacilaughing)