| Anonoim a întrebat:

Cine e pro si cine este contra pentru invizibil detector? aveti solutii anti-invizibil detector?

2 răspunsuri:
| MarcAnthony a răspuns:

Eu sunt pro. Mi se pare aiurea faza cu invisibleul oricum, daca tot n-ai chef sa vorbesti, nu stai pe mess. Iar replica cu "nu vreau sa vorbesc cu nu-stiu-cine, si stau inv." este foarte prosta, pentru. ca poti da offline persoanei/grupului respectiv. Sa fim seriosi, nu suntem cine stie ce vedete, ca sa spunem "dom'le, cum intru pe mess, sunt bombardat de persoane care ma baga in seama".

| ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ a răspuns:

Nici pro nici contra.laughing
Evident ca ma deranjeaza atunci cand eu stau pe invizibil pentru ca nu vreau sa fiu deranjata, si se gaseste unul cu chef de vorbalaughing.
Dar mai rar il folosesc si eu, cand ma cert cu cineva si dintr`o data el iese de pe mess. Si vrea sa vad daca chiar e offline sau mi-a dat ignore/invisible.happy. Dar bineinteles, nu il mai deranjez dupa happy.
Solutie contra nu exista.