.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Ce spuneti sa organizam o intalnire intre userii TPU.ro? Sa ne vedem, sa ne cunoastem si sa legam prietenii. Ce parere aveti despre asta? Le-am trimis un mesaj si celor de la TPU si astept un raspuns de la ei.Astept parerile voastre. Mihai

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ne intalnim o data pe an pentru a ne putea aranja "mersurile", sunt multi bloggeri care o fac si cunosc pe cativa care au fost la bruxelles anul asta, nu cred ca este imposibil mai ales pentru cei care sunt in tara, ar trebui aranjata o intalnire undeva unde pot ajunge cat mai multi. mi-ar face multa placere si chiar asteptam ca cineva sa faca o asemenea propunere, poate intr-o vacanta de paste sau vara cand avem mai mult timp liber sa mergem sa inchiriem o casa de vacanta pentru un sfarsit de saptamana(exagerez?)sau pur si simplu la o cafea"mai larga"

29 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Iar unii vor sa isi pastreze anonimatul!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Eu sunt din Bucuresti(uitasem sa scriu)big grin

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Eu nu oblig pe nimeni... daca au placerea si posibilitatea. daca aceia care sunt din Bucuresti pot si doresc eu astept parerile lor.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Ok.asta o fost o initiativa la care ma tot gandeam de saptamani bune!big grinle multumesc oricum celor care au raspuns.big grin

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Da adry.ro oricum nu-mi pare rau ca v-am intrebatbig grin

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Bravo zazu...de oameni ca tine era nevoie! nu exagerezibig grin

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Da astertix, este o buna modalitate si pentru promovarea TPU dar din cate se vede nu toata lumea este interesata.eu am venit cu aceasta propunere care, din cate observ, a esuat...sad

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Ok madalina daca va fi sa fie iti voi trimite un mesajbig grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Foarte buna ideea ta Mihai.Am mai facut parte din tot felul de comunitati si stiu cum sta treaba cu intalnitul.Se intalnesc 3-4-5-6 care sunt din acelasi oras, + inca cativa care au posibilitatea de a ajunge prin capitala.
Daca doriti sa veniti in Oradea, eu va astept cu bratele deschise :*

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, parerea este ok, de ce sa nu se faca macar o data pe an o intalnire cu toti userii acestui site, macar asa ne putem cunoste si ne putem impartasi si noi din experientele noastre, sa stiti ca anonimatul ti-l poti dezvalui mai ales cind este vb ca poti ajuta pe cineva si poti da un sfat bun.

| Swabia a răspuns:

Cineva din Mures?big grin

tundenana
| tundenana a răspuns:

Mike mie imi place idea insa din pacate e cam imposibila ...suntem din parea multe zone ale tarii... mi-ar place sa cunosc pe unii dintre utilizatori... de ex pupimik si eu sunt din Oradea... imi pare bine de cunostinta... si daca te gandesti bine ce mica e lumea asta...

| astertix09 a răspuns:

Pot sa mai adaug si eu ca ar fi bine sa fie o data anuntata cu mult timp inainte, pentru ca toti care vor sa participe sa isi poata organiza timpul. De asemenea si organizatorii sa aiba un numar precis de persoane, nu se inchiriaza o sala undeva fara sa se stie in avans numarul de persoane. Multi dintre voi stiti cum se organizeaza asa evenimente. Poate se va face si o campanie mediatica de promovare a TPU cu ocazia asta.

| LittleZyzy a răspuns:

DIn valcea e cineva?

| crisa a răspuns:

Frumoasa idee. Dar aproape imposibila. happy
Eu sunt din Slatina. big grin

| Adry a răspuns:

Eu zic ca este o idee nepractica.
Probabil utilizatorii acestui site sunt din toate colturile tarii (sau chiar din strainatate) iar transportul, banuiesc, ca nu se deconteaza.

| Adry a răspuns:

Pacat ca nu pot modifica mesajul anterior, vroiam sa mai adaug ceva findca acum am vazut mesajele anterioare.

http://www.mersul-trenurilor.cazare-particulari.ro/rute/Alexandria-Oradea
0 rute posibile

| Adry a răspuns:

Eu nu am spus-o cu rautate doar ca nu se poate.

O regula de baza in viata :
Mai bine sa regreti ceva ce ai facut decat ceva ce nu ai facut si sa te intrebi cum ar fi fost daca ai fi facut acel lucru.

In concluzie e bine ca ai incercat.

| anarhistor a răspuns:

Cineva din Alba? happy

| cribus a răspuns:

Cred ca ar fi super sa ne putem intalni.cu toate ca sunt din tm se pare ca fara sa vreau o sa fac ruta tm-bucuresti.

| murik a răspuns:

O idee buna, insa sa aiba si un scop pe cat de precis pe atat de umanitar...totusi aici se rezuma TPU... ne intalnim pentru o cauza, a o sustine intr-un fel sau altul;
in alta ordine de idei, u stiu daca sunteti la curent, insa, o multime de chinezi, care au ramas fara joburi, f tineri, stau de ceva vreme in strada pur si simplu, in fata ambasadei chineze; zi si noapte; pe scurt: au nevoie de ajutor: haine, paturi, mancare, NU bani-pentru ca asa si-au exprimat dorinta- orice fel de ajutor, toti au nevoie de un job sau de ajutor pentru a ajunge acasa la ei.

| somebody a răspuns:

...si eu sunt de acord dar ce facem cu cei ce vor si ei sa vina la intalnire dar nu pot din punct de vedere financiar? Poate trebuie gasit un sponsor sau o cotizatie.

Vorbeste cineva ebraica aici?winking

| anuscha997 a răspuns:

E o idee buna...Cred ca tu ai cele mai multe idei de pe aici... un id de messbig grin?

| madalina3005 a răspuns:

Mihai, mi se pare o idee f misto. Plus ca fiecare e liber sa aleaga daca vrea sa vina sau nu. Nu e nimic obligatoriu. Daca se hot. ceva, let me know! Vin cu fetita mealaughing I-am povestit de voi.

| Darry a răspuns:

Ar fi frumos, dar cred ca imposibil. Suntem din orase diferite, sau se poate sub alta forma; fiecare sa se intalneasca in orasul de unde sunt. Eu sunt din TIMISOARA.

| gege a răspuns:

E buna ideea ta si draguta dar toti suntem din parti diferite.eu sunt din Brasov... daca veniti in Poiana Brasov sau la Dracu acasa poate iese cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De accord cu Adry.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-ar placea sa ne cunoastem. poate in vara sa organizam o intalnire fie in bucuresti fie in alt oras. sau chiar putem sa facem anual o intalnire in fiecare oras unde sint utilizatori si doresc organizarea. daca se stabileste de acum luna si ziua pentru intalnirea de la bucuresti, probabil ca vor putea mai multi sa isi aranjeze programul incat sa poata participa. buna idee! happy