| Dan a întrebat:

Am putea noi sa organizam un Craciun intr-un oras din Romania, cu toti userii TPU.ro! Cine doreste sa contribuie la aceasta intiativa? Astept si un raspuns din partea colectivului TPU.ro. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

Ar fi o idee, dar trebuia spusa acum vreo saptamana, ca iti dai seama deja toata lumea si-a facut un planwinking

5 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Mai degraba revelionul, caci, Craciunul este o sarbatoare de familie, si o fi asta o comunitate unita, dar nu suficient cat sa fie considerata o familie. Frumos era la munte un revelion organizat, unde posibilitatile distractiei sunt mai, traditionale. tongue Si eu am planuri facute pentru. aceasta perioada, nu ca si-ar dori cineva sa ma cunoasca. laughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

I'll pass. Consider că sărbătoarea Crăciunul trebuie petrecută în familie, ceea ce o să şi fac.

Shin
| Shin a răspuns:

Craciunul se face in familie si Revelionul e deja destul de apropiat deci majoritatea si-au facut deja planuri... Dar ar fi frumos sa fie ceva initializat de colectivul TPU.ro si aici nu ma gandesc doar la useri. Cine stie... poate iese ceva frumos. Mai intai ceva in Bucuresti, deoarece e clar ca aici sunt cei mai multi membrii si apoi daca o sa aiba succes si in alte parti a tarii.
Numai bine, Shinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La cei din străinătate te-ai gândit? Oare merită o cheltuială pentru o astfel de întâlnire la ce viaţă de austeritate trăim?
Nu cred! Eu una nu onorez această invitaţie din mai multe motive, am alte întruniri care sunt pe locul unu, pe 23. 12. 2009 este prima dintre ele.
Sărbători fericite.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti despre un Craciun deci nu despre asta, este greu de realizat am inteles ca s-a propus o intalnire si pana la urma a iesit un mare fas, nu cred ca se poate.