| 1968 a întrebat:

Ce stiti de enigmele din 11 septembrie 2001?

Răspuns Câştigător
| kayan a răspuns:

Nu e nici o enigma... aveau nevoie de un motiv sa intre in Afganistan si "atentatele" au fost motivul ala. Chiar crezi ca o mana de "arabi" inarmati cu, "cuttere" ar putea deturna 4 avioane?
trist ca au murit atatia oameni... si mai trist, ucisi de proprii lor conducatori. chiar si mai trist, multi inca mai cred ca arabii sunt de vina pentru atentate.

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Septembrie 11 = 911 = serviciul lor de urgente o zi bine aleasa. Enigme... stiu si eu probabil ca trebuia facut ceva pentru a mai aduce SUA cu picioarele pe pamant prea erau cei mai cei, iar criza de acum i-a adus cu totul la origini. Ce pacat ca si pe noi.

| yuli10 a răspuns:

Ah si acum imi amintesc, eram in vacanta de vara inca, pentru ca incepea scoala pe 15. aveam 11 ani. era pe toate canalele tv, de la cnn la cartoon network laughing.
se presupunea la un moment dat, acum nu stiu cum a ramas, ca atentatul a fost inscenat. regizat de ei pentru a atrage atentia si pentru a-i baga la banuiala pe altii.
oricum a fost groaznica privelistea dar s-au redresat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost o inscenare pentru a incasa 800 milioane de dolari asigurare si fabricile de arme sa-si vanda stocurile guvernului