| Supradoza.De.Vise.Interzise a întrebat:

Ce va enerveaza?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cocalarii, manelele, pitzipoancele, mitocanii, masinile parcate pe trotuar, mita, agramatii, incultii, autosuficientza, minciuna, barfa, cafeaua cu zahar, vecinii care-si demoleaza apartamentul...Mai insir? Mai las si pe altii. Lista e absolut exhaustiva!

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Prostia.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Lipsa celor 7 ani de acasa la unele persoane, minciuna, ipocrizia, tampenia si nesimtirea.

| lia a răspuns:

Ma enerveaza faptul ca romanii sunt egoisti atunci cand prind un dram de putere, ca ma uit in jur si vad din ce in ce mai multi tineri care uita ce-i ala bun simt, ce-i aia carte. Ma enerveaza la culme indiferenta de care dau dovada unele persoane. Sunt in stare sa te lase sa mori pe strada... daca nu te cunosc, nu se baga. La fel de mult ma enerveaza si persoanele care nu se tin de cuvant, care mint, respectiv prefera sa fie mintite.
Dar cel mai mult, ma enerveaza ca avem potential sa-i intrecem pe toti in descoperiri si in peisaje, si nu il valorificam.

| inna a răspuns:

E multe, e sub 50 laughing

| arysa a răspuns:

Lumea mult prea rea si egoista in care traim.

| daniDeeDee a răspuns:

Da' ce nu mă enerveaza...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Intrebarile cu miley ciruslaughing

| night_crawler a răspuns:

Ce nu-mi iese asa cum vreau eu...

| YLLL a răspuns:

Minciuna, persoanele increzute, sorameaa.[unerori]laughingHana Montana aia.toti copii au deja gentzi, haine, rechizite cu eastraight facelaughing
ETC.

| AlinutzaRouz a răspuns:

Manelele, nesimrirea, oamenii care nu pot intelege ca fiecare om are pareri si conceptii proprii

Răspuns utilizator avertizat
| Ally a răspuns:

Multeee... printre ele sunt si unii care pun intrebari fara sens pe TPU si cand nu ma asculta soramea... si...si...si...mai muuultee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ceea ce nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipocrizia, nesimtirea, lipsa celor 7 ani de acasa, persoanele insistente, zapada artificiala, mitocanii, alcoolul, barfa si nu suport sa fiu mintita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe scurt? Timpeniawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu inteleg, ce nu pot controla, ce nu pot schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca si eu singura ma enervez pe mine cateodata laughing

Întrebări similare