| Andreea9311 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un aparat foto si nu stiu ce sa aleg m`am gandit la un Nikon COOLPIX L100 mi se parea destul de avantajos si ca pret si ca performante, puteti sa`mi recomandati si alte aparate in genul acesta? Multumescbig grin

8 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Vezi dacă îţi place Sony DSC - H50.

| Elena97M a răspuns:

Eu am un aparat foto mai simplu (mik) Kodak EasyShare C813... ma impac foarte bine cu el si este de 8.2 megapixeli.

| YLLL a răspuns:

Nikon COOLPIX L100 e f bun
Si de l a firma'Sony' sunt bunewinking
Bafta.

| Anonim_9586 a răspuns:

Rasounsul care mil-ai dat la David Deejay imi place tot si cum arata dar si muzoca lui...

| noname_1234 a răspuns:

Ti-l recomand cu mare placere!
Sunt fotografhappy
Daca vrei pentru a face poze cu auto e bun!
Dar daca vrei sa folosesti macro sau altele trebuie sa ai grija sa nu misti aparatul doarece vor iesi fugite! Aparatele compacte Nikon sunt slabe la acest capitol!
Cele DSLR sunt printre cele mai bune!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest Nikon este bun! Ti-l recomand.
Dar depinde ce fel de poze vrei sa faci!
Cele mai bune poze ies cu macro(eu sunt fotograf), dar trebuie sa nu misti aparatul deoarece nu este bun la acest capitol!big grin

Daca nu ti-ai cumparat inca un aparat, este oferta la Domo cu 10milioane + husa+accumulator+card de 4 GB

| Andreea9311 explică:

@pepe sa stii, chiar imi place ap... oricum inca sunt in cautare. mersi:*

| perra a răspuns:

Nikon face aparate de fotografiat bune si eu am unu si sunt mutumit de el