| rlr09 a întrebat:

Ce telefon ziceti sa aleg dintre samsung I5500 GALAXY 5 SI LG KM900 ARENA?

Răspuns Câştigător
| pisioi a răspuns:

Alege Samsung I5500 GALAXY 5 pentru ca este fabricat in coreea de sud si acestea sunt printre cele mai bunewinking

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

LG KM900 Arena

| KimK a răspuns:

LG KM900 ARENA e mai frumos. oricum faci ce vrei tu.
funda?hee hee

| pisioi a răspuns:

Rlr09: hello Samsung I5500 GALAXY 5 are camera de 5 mp si memorie de 8/16 gbwinking

| DonCorleone a răspuns:

Samsung l5500 Galaxy 5
un coleg de-al meu are si e foarte multumit de el happy
fundita? big grin

| Adynanana a răspuns:

G KM900 ARENA e ceva mai complex

| rlr09 explică:

Spuneti de ce va place mai mult Samsung ca nu este mai complex are camera de 2 pe langa 5 a lui LG, are memorie interna putina pe langa LG care are interna 8 gb?

| ffffaraetsadt a răspuns:

Samsung... e mult mai bun

| Anca0123 a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva:) http://www.emobil.ro/......le/compara

eu as alege Samsung:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg km900 arena! love struck

| sweety_6570 a răspuns:

Eu as zice sa Samsung e mai bun