| ionucmarele a întrebat:

Salut ce telefon ziceti sa aleg intre iphone3gs sau Samsung galaxy s plus funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Heartless562 a răspuns:

Samsung Galaxy S+ e mult mai bun decat iphone 3gs; iti ofer si argumente, spre deosebire de ceilalti...
iPhone 3gs:
-ecran 320 x 480 pixels, 3.5 inchi
- 256 MB RAM
-HSDPA, 7.2 Mbps
-camera 3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus
-procesor 600 MHz Cortex-A8
-nu are Adobe flash player
-bateria tine 300 ore in stand-by

Samsung Galaxy S+
-ecran 480 x 800 pixels, 4.0 inchi
-512 MB RAM
-HSDPA, 14.4 Mbps
-camera 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus
-procesor 1.4 GHz Scorpion
-are Adobe flash player
-bateria tine 480 ore in stand-by

6 răspunsuri:
| secretsisecret a răspuns:

Eu zic Samsung Galaxy S plus pentru ca am si eu... Iphone nu te-as sfatui pentru ca au niste radiatii care iti fac rau la organism.

| adrykiba a răspuns:

Eu as zice samsung.Si eu am fost incantata sa imi iau un iphone dar acum is cam dezamagita cand vad ce nu poate.De exemplu nu poti sa pui ca sonerie o melodie preferata numa cele din telefon care sunt cam enervante, bateria tine putin iar de la baterie de rezerva iti poti lua gandul ca nu se poate demonteaza, ii tot insurubat.Toate datele care vrei sa le pui pe iphon trebuie doar cu programul itunes care este destul de enervant.Eu regret ca mi-am luat iphone3gs.Ii si primul dar si ultimu.

| nistor12 a răspuns:

Iphone3gs E mai bun decat samsungul de 10000 de ori

Funda ::

| Aly_Alexutzza_1990 a răspuns:

Samsungg

| Aly_Alexutzza_1990 a răspuns:

Samsung am si eu si e foarte bun

| TyzzuMe a răspuns:

Depinde ce vrei de la telefon, de exemplu la iPhone ai foarte multe aplicati, dar ca net eu cred ca e mai bun Samsunghappy