| AdrianBica a întrebat:

Ce ti-ai cumpara, pe ce ti-ai da banii daca i-ai avea fara numar? Daca pretul nu ti-ar pune bariera in calea fericirii tale? Pana unde te duce gandul? Cea mai buna idee primeste bulina.

Răspuns Câştigător
| Λndrei a răspuns:

Mi-as face o casa intr-o zona cu clima tropicala, mi-as lua tot ce as avea nevoie acolo si asi sta linistit "departe" de lumea asta nebuna.

12 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Banii sunt doar nista hartii sau mai nou "plasticuri"(carduri).
fericirea e cu mult mai scumpa.
nu se numara in bani.
se numara in iluzii sau in deziluzii.
totul e sa stii sa sari "bariera"!
http://www.youtube.com/watch?v=k7K4jH7NqUw

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Mi-as cumpara o casuta intr-un loc exotic si m-as muta cu familia si cu prietenii acolo. Dupa ce m-as satura de acel loc exotic probabil ca as pleca intr-o calatorie injurul lumii. Dupa ce as termina si cu respectiva calatorie probabil ca nu as mai face nimic pentru ca m-as plictisi si de bani si de tot.Cu siguranta as face si niste donatii oriunde ar fi nevoie de bani.

| Giinger a răspuns:

Mi-as cumpara fericire nesfarsita, iubire pasionala si viata lunga mie si familiei mele. Gandul ma duce pana unde e posibil. El se intinde spre vis si se continua in realitate daca tu il faci sa fie posibil. happy
frumoasa intrebarea ta, mai des sa vedem asa chestii happy
o seara frumoasa!~

| Giinger a răspuns:

Pardon : daca eu il fac sa devina realitate* greseala mea

| Wehrmacht a răspuns:

Mi-asi trage o casa misto undeva prin America,un Veyron,un murcielago,un mertan,barte mai plasmele in toata casa,un PC exagerat de performant, net cu viteza mare, cel mai bun telefon...si nu pot sa scriu aici tot ce as vrea eu.Ar fi prea mult...

| lindemona a răspuns:

Buna,

Oh, daaa. Cred ca mi-as face o casuta draguta (nu vila), mi-as plati diferite cursuri, as deschide o afacere, pe care mi-o doresc foarte mult, as ajuta parintii mei si ai prietenului. Banii ramasi ar ramane in banca, pentru familie.
Nu asi exagera cu nimic, nu vreau sa stau in casa si sa am slujitori. Asi munci la fel ca ceilalti.

O seara placutawinking

| Posesiv a răspuns:

Sunt multe lucruri care le poti face.

| AmeMiss a răspuns:

Mi-as face o casa cum imi place mie in satul meu natal,mi-as ajuta familia si toti prietenii,mi-as deschide o cafenea mica, din aceea in care te ademeneste mirosul croissantelor proaspete si a cafelei aromate(visul meu mai realizabil), mi-as face o linie de produse cosmetice si propriile magazine unde sa la comercializez.Mi-as cumpara 2-3 masini care imi plac si...mi-as trai viata!

Răspuns utilizator avertizat
| LoveTwilightLove a răspuns:

Mi-as lua un Porsche si un Ferrari 428 Italia si as mai investi la catei sa ii ajut FUNDA:s

| AdrianBica explică:

Zdrangoi, daca raspunsul ii sincer si crezi in el 100%, apreciez!