| babygirl a întrebat:

Ce tratament pot sa folosesc pentru caderea parulkui. imi cade intruna?

3 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Eu am folosit un tratament cu petrol si ulei de ricin. L-am luat din magazinele naturiste. Miroase putin urat, dar merita. pentru ca efectele se vad dupa a 2 sau a 3-a folosire.

| frida0purple a răspuns:

Ulei de ricin.vezi la plafar.

| Casiana a răspuns:

Eu am incercat cu sampon cu extract de petrol si mai rau mi-a cazut, nu stiu de ce...Acum ma spal decat cu Wash and go co extract de grau...La mine a facut minuni! Succes!