| anduza a întrebat:

imi cade parul am fost vopsita de mai multe ori ce sa folosesc pentru caderea parului? dau fundizaaa

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu am aceiasi problema si orice as folosi pentru caderea parului nu are efect, din contra parca imi cade mai mult

| aida123 a răspuns:

Cumparati gerovital si nu te spala pe par foarte deshappy

| aLLezicicanuseo a răspuns:

Pentru a nu-ti ai cadea parul : la farmacie sau ciar in magazine cu samponuri, exista ceva samponuri cu nuca acelea sunt foarte bune impotriva caderii parului

| roxana_1290 a răspuns:

Buna incearca inainte cu jumatate de ora sa faci baie sa iti dai cu ulei de masline mai mult la radacina si sa stai asa apoi sa te speli incearca asta vreo saptamana si ai sa reusesti. eu asa am facut.succes!