| Mellyndda a întrebat:

Stie cineva un tratament bun pentru caderea parului? Am parul lung si ondulat si de la o vreme imi cade foarte mult, nu stiu ce sa mai folosesc sad. Ma poate ajuta cineva, va rog?

Răspuns Câştigător
| REDSQ a răspuns:

Http://www.dagrino.ro/......ma-q10.jpg

Mama mea a folosit asta. In plus il face si mai viguros la radacina. Mult succes!

sau asta (dar e scump)

http://www.vichyconsult.ro/aminexil/

3 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Incerca de la Avon si eu folosesc si nu-mi mai cadebig grin

Sper ca te-am ajutat:*

| Bogdan19999 a răspuns:

Mai bine ti-ai face niste analize big grin

funda?

| Bobolicos a răspuns:

Depinde de caz. Daca nu ti-a mai cazut pana acum par in cantitati atat de mari, nu trebuie sa fie neaparat ceva biologic, vreo problema de sanatate. Poate fi cauzata de stres, mai ales daca ai avut o perioada mai grea. Daca mereu ti-a cazut par foarte mult, inseamna ca ai nevoie de un tratament si cel de la Avon este bun.