| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca de revelion sa ma distrez cu o prietena?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Vizionați un film, jucați-va ce doriți voi, vorbiți la telefon, aranjați masa cu toate bucatele ...etchee hee.

5 răspunsuri:
| babzibazatu a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| QriLee a răspuns:

Uitati-va la filme, cumparati sampanie, dati muzica la maxim!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai te-as sfatui sa mai chemati si alt prieteni/rude de varsta ta si sa va distrati... sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| dănisska a răspuns:

Pareea mea este urmatoarea... sai faci propunea cu niste surprize
pe parcursul intilniirii sa fie deosebite surprize

| dănisska a răspuns:

Te-as contrazice
mai bine sa faca o seara plina de diverse surprize placute
happy