| dani33la a întrebat:

Ce as putea sa fac de revelion cu o prietena la mine? big grin

5 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

Sa faceti poze, sa va uitati la un film, sa va jucati jocuri.big grin (conquistador etc)...thinking

| vladmR a răspuns:

Paaai daca pot veni si eu sunt sigur ca gasim ceva de facut thinking
luati ceva de baut si va faceti una cu pamantu

| patriccccia a răspuns:

Va-ti putea uita la un film. La 00:00 sa beti sampanie si sa faceti niste poze, sa va jucati, sa radeti sa fiti bine dispuse ca asa veti fi tot anul! Mult noroc :*

| cocolina234 a răspuns:

Sex

| patriccccia a răspuns (pentru cocolina234):

Tu nu ai ce raspunde? Daca esti fata iti zic eu ca ele nu sunt lesby! ca sa faca sex. daca tu esti ...asta ee.:*