| spiridush2012 a întrebat:

Unde sa ma duc de Revelion, sa ma distrez mult si sa cheltuiesc putin?

3 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Hm, daca asculti muzica in winamp te distrezi? Ops, dar cred ca si aici o sa cheltuiesti cam mult, electricitatea se tot scumpeste...

| Babushka a răspuns:

Putin insemnand cat? ai putea sa te duci intr-un club, sa te strangi impreuna cu prietenii tai la unu acasa si sa contribuiti cu toti cu cate ceva (mancare, bautura)sau du-te la un concert impreuna cu iubita sau prietenii sunt mmulte in noaptea de revelion bafta!

| spiridush2012 explică:

Hahaahhh... putin adica pana in 200Euro, hai 250Eur