| oana23madrid a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa primesc o fundita? cine imi face si mie cadou una?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Trebuie sa faci ceea ce este cel mai greu pe TPU : Ai rabdarea necesara sa raspunzi folositor si inteligent intrebarilor stupide.
Ok, acum imi dai fundita sau chiar e nevoie sa raspund la misto ¿ raised eyebrows

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O sa iti dau eu fundita daca raspunzi foarte bine la vreo intrebare de-a mea. Pentru a castiga o fundita trebuie sa o meriti, sa arati maturitate si sensibilitate in raspuns.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ca sa primesti fundita trebuie sa ai un raspuns foarte bunbig grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Uite am sa pun o intrebare cat se poate de repede si daca raspunsul tau este bun, ai primit fundita.

| SweetCandy a răspuns:

Raspunde la intrebari si astfel vei obtine mai multe fundite nu numai unahappy

| Ana_6509 a răspuns:

Ce trebuie sa faci? Sa te maturizezi! Crezi ca valoreaza ceva acea funda?
Daca tu ti-o doresti atat de mult si vine si Craciunul multi iti vom face cadou acea fundita daca ne raspunzi intrebarilor.

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu sunt mai generoasa si-ti fac cadou o funditalaughingrolling on the floordar sa stii ca pentru asta trebuie sa raspunzi " cel mai bine" dintre toti cei care au raspuns la respectiva intrebarewinking

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Fundita o primeste cel care da cel mai bun, intelept si profund raspuns la o intrebare pusa. Si, desigur, cel mai util. Pentru aceasta trebuie sa dai dovada de altruism in raspunsurile tale, pentru ca aceste raspunsuri intr-adevar sa poata ajuta pe cineva. Mult succes!

| r8driver a răspuns:

Daca nu vrea nimeni sa-ti dea, nu mai da nici tu la nimenirolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite pun o intrebare.si tu raspunzi? fii atenta la conversatii.