| Dahliaa a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa slabesc mai repede? Eu sunt cam plinuta am 40kg si vreau sa slabesc.

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Alearga happy. In fiecare seara la 1-2 ore dupa ce manaci alearga vreo 200-500 metri, daca faci asta sigur slabesti. happy
Si dimineata poti face sport : niste genoflexiuni ( maxim 10)
Mananca carne 1 data o sapataman in rest salate. Fara grasimi, sare in excess.

Sper ca te-am putut ajuta. Succes!
O zi frumoasa sa ai! kiss

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce vârstă ai?
Un copil în creștere nu trebuie să urmeze diete, ci trebuie să aibă o alimentație cât mai sănătoasă și să practice un sport!
Pa, pa.

| noktambul a răspuns:

Ce varsta ai si ce inaltime? Numai asa pot sa imi dau seama daca 40 kg inseamna "cam plinuta" si sa pot sa iti recomand ceva cu adevarat folositor. Cu doar 5 minute de miscare zilnica (10 genuflexiuni dimineata si cateva sute de m de alergat seara) si mancand doar salate 6 zile pe saptamana n-o sa realizezi nimica in afara faptului de a te infometa degeaba.

Răspuns utilizator avertizat
| Dahliaa explică:

Am 10 ani implinesc in anul asta 11

Întrebări recente