| AfroBă a întrebat:

Vreau sa slabesc si eu repede! Ce trebuie sa fac? HELP! FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| ralucamirabela a răspuns:

Nu mai manca dupa ora 2-3, bea un ceai.sau 2, si seara fa 50 abdomene.In 2 zile am slabit 1, 5 kg.

4 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Iti dau un sfat bun pe care l`am auzit de la televizor si care la mine functioneaza: inainte de fiecare masa bea 2-3 pahare de apa iar peste aproximativ 10 min pori sa mananci.happy:*Sper sa reusesti sa slabesti.

| 3mY20002121 a răspuns:

Mananca multe legume fierte si nu manca paine si astea care au faina.si cel mai bine fa sport!

| helenqw3 a răspuns:

Zeama de varza si sala

| AfroBă explică (pentru helenqw3):

Zeama de varza? laughing