| Arex a întrebat:

Ce trebuie sa fac la barn baddy ca sa nu mai apara (Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later) imi apare foarte des

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Nu poti face nimic. Apare asa deoarece in acel moment serverul este foarte ocupat, umbla prea multa lume pe el. Si mie imi apare asa cateodata. Dar nu putem face nimicsad Asta e.

Sper ca te'am ajutatkiss

6 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Nu porti face nimica :p
se fac modificari la acest joc
byee love struck
p. s:imi trimiti prin mesaj hi5 tau ca sa fim prieteni pe barn baddywinking

byee love struck

| Deea852 a răspuns:

Si mie imi apare destul de des... Dar nu fac nimic. Pur si simplu inchid si intru peste ceva timp. O jumatate de ora, sau poate chiar o ora. Chiar daca ma enervez, imi trecelaughing.

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Incerci sa deschizi o alta pagina si o sa iti apara:X asa mi se intampla si mie:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vb cu sora mea in spania si la ei e la fel
a zis ca se fac schimbari de sf.valentin,bine nu stiu cat de bine stie si ea, asa se aude acolo. sper sa-l faca odata daca nu sal desfinteze ca ma enerviaza ceau pupici

| Andruuu a răspuns:

Inchizi pagina si intri din nou happy
Sper ca te-am ajutat!
Funda? :*

| Andreea_1301 a răspuns:

Si mie dar nu mereu... te sfatuiesc sa intri alta data