| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a întrebat:

De azi dimineata tot incerc sa intru pe Barn buddy si imi apare "Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later."

Ce pot face?straight face

Răspuns Câştigător
| Aviiana a răspuns:

Si eu am patit la fel! Deci dai click dreapta pe mouse si dupa dai refresh(daca nu merge de prima data mai incearca, eu asa am facut si mi-a mers)
fundita

38 răspunsuri:
| BAIATUL110 a răspuns:

Sa incerci mai tarziuwinking

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Nu am habar... nici la mine nu merge de azi dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptateee cu refresu smug mi-a mers si miee; D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema dar partea cu refresh nu merge. poate ca lucreaza la joc si ii vor adce imbunatatiri. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema... dar dupa 3 minute am incercat iar si mi-a mers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu pot juca jocul barn buddy v2, un sfal si ma linistesc.multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa intru in jocul barn baddy, ca imi apare sorry, barn buddy is currently unavailable.please try again later.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit acea pisica si de 3 zile nu ma lasa sa intru, imi apare ca se incarca da se opreste la un moment dat.ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt tot la fel dar, aceste revine dupa trei zile,
sfatul meu este : "Asteapta pana te vei putea reusi,,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ma oftica asa de tare, si mie imi arata asa mai multe zile la rand si dupa aia cand intru plantele mele sunt moarte cryingcrying(crying((((((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu merge, sper sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ii zici soryy so dai in zudecata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadezi Adobe flash player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie tot asa imi arata si nu mere cu refresh`.crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie tot asa imi arata si nu mere cu refresh`.crying daca nu si nu dtai renolad frame si poate va mere mie mi-a mers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

iesi de pe hi5 si vezi daca merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa mearga odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ni ci mie nu imi
merge de o saptamanalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stu din astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie tot asa imi apare cred ca merge chestia aia cu refreshu incearcawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la sihiriatu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nici la mine nu imi merge nu stiu ce are cred ca ii prost calkuhappylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nfhf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema mi-a aparut doar jumatate din ferma si nu am avut ce sa faq incearca mai trz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci de mai multe ori si merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca