| StelutaDintreNori a întrebat:

Ce schimbari majore credeti ca vor avea loc in viitor? Negative sau pozitive?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde esti; pe val. sus, la jumatate sau te-a prins dedesubt.cred ca negative.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O sa se schimbe mentalitatea oamenilor.Ar fi cel mai bun lucru care s-ar putea intampla de la crearea lumii incoacebig grin

mira
| mira a răspuns:

Si, si! Oricum, in stiinta si tehnologie vor fi inregistrate rezultate spectaculoase.De ce nu urmaresti site-urile stiintifice care in acest sezon trateaza tocmai aceasta problema? Vei primi raspunsuri avizate.

| Slavic a răspuns:

Desigur ca negative tu? happy

| denisa0906 a răspuns:

Negative...cu siguranta...

| Conquiztadorul Anonim a răspuns:

Si unele si altele daca basescu e la presedintie o sa fie rau daca iese geoane poate cu 1% creste sansa de a se face ceva bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Categoric negative. Desi intialivele de reciclare exista, ele nu vor fi niciodata indeajuns de convingatoare pentru a face macar jumatatate din populatia Romaniei sa pastreze natura intr-o stare oarecum buna. Ce sa mai vorbim atumci la nivel de populatie pe intreg globul!
Trebuie sa realizam ca suntem intr-un moment critic si ca trebuie sa spunem:,, NU POLUARII!"
Eu una nu cred ca romanul va incepe din proprie initiativa sa apere apa, aerul sau padurile! Trebuie sa treaca peste noi un val de seceta, de foamete, de inundatii etc pentru a realiza ca suntem intr-un stadiu foarte avansat al distrugerii.
Trist, dar adevarat, natura ne da semnale de alarma si ne cere doar un lucru: sa o protejam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cu certitudine, negative!
Pa, pa.