| YumiSukinanda a întrebat:

Ce v-ati dori de la mos craciun? sau. de Craciun? eu un telefon... voi?

10 răspunsuri:
| selef a răspuns:

La toti care va doriti eu va dau telefon.

| aligru a răspuns:

Eu nu mi am dorit nimic special de craciun!
Am primit insa o rochita de dantela, o pereche de colanti, un sticker pentru laptop argintiu cu sclipici si un soricel de plus de la prietenul meu. O veverita roz de la mama prietenului meu!smugsmug

| ionutz03 a răspuns:

Voi aveti dorinte realizabile din cate observ... eu as vrea doar sa scap de datorii sad
dar ma rezum doar la o intrunire de familiewinking
sarbatori fericite tuturor.

| 123Julia a răspuns:

1)set de pixuri cu sclipici
2)carte origami
am uitat

| BlueStar12 a răspuns:

Si eu as vrea un telefon(am probleme cu incarcatorul la telefonul meu)
ma rog ar fi tare un iphone sau un smartphone, oricum un telefon care stie sa faca si altceva decat sa apeleze persoane si eventual sa faca poze filmulete si sa asculti muzica.
as vrea sa am macar un smartphone cum are colegu meu ca ii bagi aplicatii si poti sa intri pe net si face poze mai bune ca al meu care face niste poze cetoase si naspa din care nu prea intelegi.

| Irenexd a răspuns:

In primul rand cred ca niemeni nu mai crede in Mos Craciun! Deci prin urmare eu imi doresc de Craciun un telefon la fel ca si tine!? Sper sa ai parte de telefon!
Craciun si Sarbatori Fericite!
Pa, pa

| Alinaame a răspuns:

Si eu tot telefonblushing

Răspuns utilizator avertizat
| Lolirot a răspuns:

Ceva simbolic, o bijuterie (un colier, un inel ) sau ceva de genul.