| Mara_4803 a întrebat:

Credeti in mos craciun? voi ce va-ti dori de craciun?

16 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai este pana la Craciun, am timp sa ma gandesc, acum am in vizor planurile pentru aceasta vara, itinerarii...

| Flav a răspuns:

Da, cred in Mos Craciun. Dar e decembrie si nu stiu eu?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred in Mos Craciun, Zana Maseluta, Iepuras, Zana-zanelor, balauri, Mos Ene, Bau-bau, Zmeul-zmeilor si alte plasmuiri ale copilariei. P. S. De ce ai ales sa postezi intrebarea la rubrica "Turism"? Aaa, Mos Craciun vine cu sania din Laponia, si asta se cheama ca face turism si vine in sejur la noi!(Chiar ca sunt rea!)

| Floreenofficial a răspuns:

Nu exista mos craciun!
e doar in laponia! atat!

| Razvan a răspuns:

Mi-as dori sa vina Mos Craciun cu sacul de euro, dolari & co sa salveze tara asta.In caz ca va mai fi o tara pana in decembriehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Vizitiul a răspuns:

Puteai sa treci cratima ceva mai spre stanga, cu siguranta nu m-ar fi deranjat!
Nu cred in basme, plasmuiri, fantezii, inventii, fiinte fabuloase, inchipuiri, fictiuni etc.
Doresc sanatate!

| Catalion a răspuns:

Sa iasa Romania din criza, dar cred ca pana si mos Craciun nu ar putea sa indeplineasca cuiva aceasta dorinta.

| addicting a răspuns:

Lasati-o mah, voi nu ati fost la varsta asta la care ai multe intrebari fara raspuns? iti spun eu mos craciun exista in sufletele oamenilor buni caci numai ei pot simiti spiritul Craciunului, pentru ca este mult pana la Craciun imi doresc decat sanatate pentru mine si pentru cei dragi miekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varsta fiecaruia.
Dar mai e ceva pana la Craciun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce virsta ai?

| claudiea79 a răspuns:

Da cred in mos craciun. as vrea sa ma marit. sa ninga. sa am casa mea

| Bii26 a răspuns:

Mos Craciun exista si pentru mine cand eram mai mica dar stiam ca nu exista. El exista pentru copiii sub 5 ani. Dar mai e pana la Craciun.
P. S.: alegerea potrivita a categoriei

| aleksy a răspuns:

Nu cred dar tot il astept cu un catel yorkshire terrier

Mosule te astept am fost cuminte

rolling on the floor))

| dolyan a răspuns:

Sigur ca cred in Mos Craciun! Fiecare dintre noi poate fi Mos Craciun. Mos Craciun, EXISTA! Atata timp cat noi continuam sa credem in el, sa ne amintim cum era cand eram mici si il asteptam cu sufletul la gura pe "MOSU' ".

| corina11 a răspuns:

Nu cred! eu mi-am dorit un laptop si sa indeplinit(desigur ca mi lau cumparat parintii)