| XxRockStarxX a întrebat:

Ce v-ati dorii de Craciun?

Răspuns Câştigător
| InStYle a răspuns:

Sa vina toti frati mei din toate tarile!sad happy

20 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

De Craciun imi doresc sanatate, fericire si implinire.Astea sunt cred cele ma importante lucruri pe care si le poate dori un om.Numai bine

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

Pai as vrea:

Material - un IPhone 3g

Spiritual - fericire vesnica

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Acelasi raspuns l-am dat(mai devreme) la o intebare ce imi doresc de Mos nicolae, iar de Craciun imi doresc aceleasi lucruri:
Sufleteste ar fi sa ma inteleg la fel de bine cu ai mei ca pana acum, sa o vad pe sora mai des dar si pe fratele la fel, sa ma descurc bine cu scoala, sa am o relatie cat mai lunga si fericita cu prietenul meu
Iar pe plan material...multe, dar daca am lucrurile mentionate mai sus ma simt implinita

| Bitzy a răspuns:

Buna!
De obicei Craciunul in sine iti aduce ceea ce-ti doresti fericire, bucurie, puritate, divinate.
Eu cel mai mult mi-as dori sanate si bucurie.
Dar poate si ceva material... o dorinta/
Tu ce ti-ai dori? Gandeste`te ca Craciunul este mereu in sufletul unui om doar atunci cand petrece timpul alaturi de familie, si daca din pacate nu are, poate petrece Craciunul cu prietenii.happy
Mi-as dori ca aceasta lume ''sa se trezeasca'':
-Hei, oameni uni! E Craciunul?! Nu mai dorminti si treziti'va! Bucurati'va, asteptati colindatorii!
Sper ca te-am ajutat! Craciun fericit pentru tooata lume!

| Sofffie a răspuns:

Un Nokia n97 sau un iphone4, si ce mi-as mai dori.thinking, detoate.

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Eu de Craciun imi doresc un telefon.
Dar nu asta e important.
Mama mea este pleca in Italia la munca, pentru a avea grija de mine.
De Craciun sper sa se intample o minune si sa vina acasa.
Sa fim o familie reunita.
Chiar daca parintii mei au divortat, imi doresc ca si tatal meu sa fie bine si sanatos.
Deci, in concluzie, nu prea ma intereseaza partea materiala, imi doresc sa fiu alaturi de cei dragi si sa fim sanatosi cu totii ^.^

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Funditalaughing
Am glumitlaughing.
Tot ce imi doresc de Craciun e sanatate, fericire si aromonie in familie.Nici un cadou nu se compara cu clipele minunate petrecute alaturi de cei dragi in jurul pomului impotobit.De asemenea, si sentimentul ca am putut ajuta pe cineva cand a avut nevoie, si am fost si eu ajutata la randul meu(si aici ma refer la TPU)ma face sa cred ca fiecare zi e o sarbatoare de neuitat.

Sarbatori fericite!

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Un nou Iphone, ca al meu s`a stricat crying laughing sper ca mosul sa fie darnic big grin :X

| MiruFcrb a răspuns:

Buna!
Ce mi-as dori eu.hmm,nu ceva scump. Pentru mine intentia conteaza. Ceva simbolic, sa`mi ramana amintire. Imi place de Craciun atmosfera, nu neaparat cadourile pe care le primesc. Daca ma simt bine, sunt cu familia, sunt fericita, ce cadou mai frumos as putea sa`mi doresc? Eu nu o sa spun ca vreau sanatate, este cea mai importanta, dar nu o poti primi de Craciun, din pacatehee hee.
Asa ca, as vrea sa fiu fericita si atat. Nu ca m`ar deranja un fond de ten noulaughing. Dar nu asta`i cel mai importanthappy.
Te pup:*

| SMaricel a răspuns:

Pace si bucurie in familie...cat mai mult
un telefon bun
si cateva haine de iarna

pa pa

| Fluture a răspuns:

Buna.
eu vreau telefon cu touch screenlove struck
Samsung Starlove struck
Dar mai ales vreau sa ningalove struck

| LevBestCont a răspuns:

O minge noua de fotbal si un skateboard nou :X funda?

| carmen_4289 a răspuns:

Sa ma impac cu iubitul meuhappy

| lucu a răspuns:

Un iphone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea sa castige bani pe internet sa acceseze urmatoarele link-uri:
http://www.onbux.com/?r=ktalyn

http://www.neobux.com/?r=MedesClaudiu

http://en.20dollars2surf.com/?ref=128746

Iar daca nu va descurcati intrati pe http://clever-ideas.wikiforum.ro unde veti gasi un ghid complet.

P.S. Mai intai trabuie sa va faceti un cont paypal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori de carciun un mp4, laptop si numarul tau de telefon laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand as dori sa il am pe tata langa mine.
Mi`e foarte dor de el si as avea extrem de multe sa-i spun.
Apoi imi doresc sa-i recastig increderea unui baiat[Nu e iubitul meu, doar cel mai bun prieten pe care l`am putut avea vreodata] pentru ca acum vreo saptamana am gresit enorm fata de el, ascunzandu`i ceva important si lasandu`l sa afle de la altii. S`a suparat enorm de mult pe mine, dar pana la urma l`am convins sa revenim la normal, sa fie totul frumos ca inainte.Nu cred ca am reusit pentru ca de abia ma baga in seama si ma simt extrem de prost cand il vad ca sta cate 3-4 ore online si nu vrea sa`mi vorbeasca.
Si nu in ultimul rand, de data aceasta pe plan material, un telefon nou pentru ca cel vechi s`a stricat si de abia rezista cateva minute bateria, so, nu pot vorbi deloc, cu nimeni.
Cam atat imi doresc.Nu cred ca prima dorinta se poate implini dar eu sper in continuare[Speranta moare ultima].
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate, fericire si cateva zile de neuitat alaturi de cei dragihee hee.

| Donytzu_1698 a răspuns:

O fundita!

| Dydy2 a răspuns:

Un telefon nou!