| MariusMarius07 a întrebat:

V-Ce v-ati dorii de craciun?

8 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Eu de craciun imi doresc sa fiu surprinsa si sa primesc cadouri. Nu imi doresc ceva anume, ci sa simt ca e craciun. As vrea sa fie zapada!

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai mult mi-as dori un LG G3 love struck

| RaduTN a răspuns:

Sa fiu sanatos, restul prin munca se pot implinii.

| Cameliapantiru a răspuns:

Sanatate si fericire mie, familiei si prietenilor mei.

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion a răspuns:

Imi doresc de Craciun ca matusa mea(eu stau cu ea la momentul de fata) sa accepte relatia pe care o am cu iubitul meu.

| Aimee33 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou de Craciun ar fi sa ninga cu fulgi mari de nea si tot orasul sa fie imbracat in haina groasa de zapada.Hmm..mirific peisaj...✳ ✳ ✳

| FrateleAndrei a răspuns:

Nu ştiu.Să sie surpriză.Tu?