| floricika_1940 a întrebat:

Ce va-ti dorii de Craciun din partea persoanei iubite si a lui DUMNEZEU?

5 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Pai din partea Lui Dumnezeu ce sa imi doresc decat sanatate si fericire mie si familiei ( si aproapelui meu ), si din partea persoanei iubite decat sa fie langa mine

| RazvanGeorge a răspuns:

De la Dumnezeu: Fericire, sanatate si pace!
de la persoana iubita: Ceva ce sa-mi arate dragostea pe care mi-o porta, dar sa NU fie scump, sa fie mai mult ceva simbolic pentru a impartasi spiritul craciunului!

| Amalia2305 a răspuns:

Draguta intrebareahee hee :
1.De la Dumnezeu : fericire, sanatate si sa am mai multa rabdare
2.De la persoana iubita( pe care i-am cerut-o Mosuluihee heeblushing ) sa avem o relatie de lunga durata love struck

| FallenDemon a răspuns:

Buna happy Foarte draguta intrebarea big grin de la Dumnezeu as vrea sa pot petrece mai mult timp cu iubita mea si sa fie ea sanatoasa si de la ea mi-as dori sa nu ma mai faca gelos happy Sper ca te-am ajutat

| elninoema a răspuns:

O felatie