| Andre a întrebat:

Sall... voi ce va-ti dorii de Craciun? Motivati Raspunsul!

6 răspunsuri:
| Andre explică:

Eu? pai. sa vedem. as vrea un laptop(mama a zis ca imi cumpara, nu se pune problema); asa as mai vrea un Psp. si un piercing :X:X:X (doar sa ma lase mama ca de facut imi fac singura ) si eventual as vrea un tatuaj (dar stiu si eu se cam ia boli de la ala si aparatul nou de tatuat costa multt ) asa ca asta as cam vrea. aaaa sa nu uit si persoana iubita sa im ifie aproapeeee (se stie cine :X:X:X ). cam atat [dar tu elif nu mai comena la GANDURIALBE nu e treaba ta ce isi doreste fata, nu te amesteca, cu notele tale, nu le compara cu ea tu esti mai mica ca ea. nu sunt de parta nimanui ] dar elif nu mai comenta in primul rand nu e intrebarea ta ca sa it ifie clar

| EllyCA a răspuns:

O consola ds ( ca merge la ea sims 3 ), haine, un ondulator al meu roz ( mama are unu rosu ), o placa a mea ( mama are o placa si nu mi-a da ), si cam... atat! happy, tu?

| EllyCA a răspuns:

A da si sa motivez... ca am nevoie de consola ca ma plictisesc mult, si de placa ca am nevoie si de ondulator la fel! tu ce vrei?

| EllyCA a răspuns:

Fara suparare GanduriNegre dar daca vrei un 10 la matematica trebuie sa inveti! am numai 10 la mate pana acum si nici o nota mai mica de 10!

| EllyCA a răspuns:

Multumesc ffffffffoarte mult GanduriNegre!