| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Ce va doriti de craciun? funda cine isi doreste ca mine

Răspuns Câştigător
| pissy_3104 a răspuns:

Un laptopp. sau un telefon nou smug cu sa am 2 telefoane \:d/
rolling on the floor)

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Partea 2 din jurnalele vampirilor love struck

| mihaibrasov a răspuns:

Eu imi doresc fericire. Sa fiu fericit si sincer, nu stiu exact, ce ar insemna asta pentru mine, dar sunt sigur ca o sa imi dau seama daca se va intampla.

| Alii a răspuns:

Sa vina tatii meo acasacrying

| AlinnutSsa a răspuns:

Pai nu prea stiu...

Cadourile adevarate vin din inima o voi lasa pe mama ca atunci cand eram mica sa imi ia ea un cadou

Cadoul pentru mine inseamna bucuria de a sta impreauna cu familia; xx

:-d

| parfum11 a răspuns:

Un cadou laughing

| Andy953 a răspuns:

"pacea mondiala"laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un laptop si dulciuri si haine

| renteamarius38 a răspuns:

Sa fiu cu familia, sa mai am un laptop si un telefon ca imi este zgariat ca dracu de cate ori l-am scapat