| Lorena_6574 a întrebat:

Voi ce va doriti de mos niculae si de craciun? funda la care doreste ce doresc si eu!

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Eu mi-as dori un gest de suflet, nu conteaza ceva anume, doar sa stiu ca cei din jur au fost atenti si s-au gandit la mine.

| Biencush a răspuns:

De Craciun se schimba treaba... vreau ori o bijuterie frumoasa, ori de toate de imbracat, ori o vacanta scurta undeva departe.

| noooname a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou pentru sarbatorile de Craciun pentru mine, ar fi o dovada de iubire din partea persoanei pe care o iubesc.

love struck