| NemNUZ a întrebat:

Ce va motiveaza pe voi? Ce va face sa credeti ca sunteti peste altcineva pentru a obtine ceva? Dau funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Ce va face sa credeti ca sunteti peste altcineva pentru a obtine ceva? " - Realitatea şi evidenţa.

| MiruD a răspuns:

Trebuie sa ai incredere maxima in tine si vei reusi in toate. Si vei mai "mare" peste oricine.
Desigur, ca nu trebuie sa ne laudam.
E de ajuns ca stim noi ca suntem mai buni decat altul. Intelegi?

| Peaches a răspuns:

Daca chiar excelez in ceva anume atunci simt ca am mai multa incredere in mine si ca ii pot ajuta pe cei care au nevoie.

| noname2021 a răspuns:

Lumea.De ce? Pentru ca oamenii sunt asa jegosi si tot ce fac e asa meltenesc in cat iti doresti sa fii mai bun ca ei.

| MissDevilish666 a răspuns:

Nu îmi place să pierd, așa că fac tot posibilul să fiu mai bună ca restul.