| smileyangel a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa faceti?happy

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa ascult muzica, sa ies cu prietenii prin oras si sa citesc big grin
Tie ce iti place?big grin

| Farcas a răspuns:

Cel mai mult si cel mai mult imi place sa stau cu iubitul meuday dreaming
Ori sa povestim, ori sa radem, ori sa spunem bancuri, ori sa ne uitam la film, oricelove struck
Imi mai place sa ascult muzica si sa dansezlove struck imi place si sa merg la scoala, sa stau pe net si pe TPU.sa citesc.reviste
si cam atatbig grin

| inna a răspuns:

Sa stau degeaba happy

mlm
| mlm a răspuns:

Sa calc, sa gatesc si sa citesc.

| Mary Marry a răspuns:

Sa cant, sa danzes si actoria.
Dar muzica este viata mea.

| andreig a răspuns:

Sa beau pepsi twist laughing aaa...rece, cat mai rece!

| smileyangel explică:

Mai multe lucruri printre care si: sa citesc sa ma plimb cu prietenii...

| vio a răspuns:

Sa fac plaja...si sa stau la masaj...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cant la acordeon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi stiu familia in siguranta din punct de vedere financiar iar eu sa am libertate si sa fac ce-mi place chiar fara nici un ban.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ascult muzica, orice as face muzica nu lipseste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să mă bucur din plin de fiecare clipă din viață!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lenevesc, sa stau pe net, sa mananc ciocolata, sa desenez, sa fac integrame, sa imi fac cercei din lutbig grin,. etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu nu stiu boooom.Au am uitat imi place sa stau si sa stau la compiuter>!?

| Denny_5002 a răspuns:

Sa stau pe net...Dependentza, nu?