| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place sa faceti cel mai mult ?

19 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa calatoresc. Oriunde. Cat mai mult. Cu avionul si trenul (mai ales).

| inna a răspuns:

Sa stau degeaba laughing...glumeam

Imi place sa ma uit la filme, sa stau pe TPU, sa ma plimb, sa merg in excursii, sa citesc, sa ascult muzica .etc love struck

| Farcas a răspuns:

Sa ascult muzica, sa merg la cumparaturi, sa stau cu iubitul meu, sa ma uit la filme, sa fac pozelove struck, sa citesc si sa dorm multlaughinglove struck

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Destule...nu pot enumera...in plus fiecare activitate e frumoasa in felul ei

| Artemiss a răspuns:

Imi place sa vorbesc cu oameni inteligenti si civilizati, sa scriu poezii, sa dau sfaturi prietenilor, sa ajut, sa privesc cerul cand e senin...sa arat celor la care tin ca tin la ei...

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Nimic! nimicul e sanatos si nici nu ingrasa!

| paul0013 a răspuns:

Viatalaughing

| sTeFaN. a răspuns:

Sa joc fotbalhappy si sa merg la scoalatongue

| SweethearT a răspuns:

Pai, sa stau cu cea mai buna prietena si sa vorbim despre tot ce ne taie capul, apoi sa merg in oras, sa merg la scoala, sa ma distez cu colegii, sa ascult muzica si sa ma uit dupa tipii dragutiwhistling. Cred ca asta e programul oricarei fete destepte.laughing

| a2 a răspuns:

Sa dorm mult dimineata =p~
sa ma uit la filme
sa ascult muzica love struck

dar tie?batting eyelashes

| alessyca a răspuns:

Sa citesc, sa meste guma pentru copii, sa scriu happy sa dorm

Răspuns utilizator avertizat
| sunt_fericita a răspuns:

Sa dorm, sa stau pe net, sa vb la telefon, sa stau cu iubitul meu, sa merg la discoteca etc

| cîrne a răspuns:

Coafez gaini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Să mă documentez!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stau cu prietenii mei pentru ca stiu ca alaturi de ei intotdeuna voi avea un zambet pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa dau de lucru patului. Fiecare intelege ce vrea.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa caut pe net, noutati stiinte de orice fel!

| mihaelamihaela a răspuns:

Imi place sa stau pe net, sa citesc, sa scriu etc.