| cosmy1993 a întrebat:

Ce va place cel mult sa faceti? Si ce nu va place sa faceti?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa stau in parc singura si sa privesc oamenii
Sa imi inchid telefonul zile intregi
Sa ma uit atent la cineva cu scopul de a-l/o intimidadevil
Sa ma joc cu pisicile
Sa ma uit la meciuri(tenis, fotbal orice)
Sa stau vara in iarba, cu castile in urechi si sa ma uit la nori
Sa vorbesc fie mult si repede fie sa cad intr-o desavarsita tacere
Nu imi place sa invat la mate. Dar nastraight face
E singurul lucru pe care il detest din toata inima

| Silvia a răspuns:

Îmi place să vorbesc cu prietenii mei, să fac brăţări, româna, să îmi pierd timpul cu Paul, să merg cu bibicleta, să ies bine în pozelaughing, să am dreptate blushing.
Nu îmi place ciorba [mai ales cea de burtă], să bată vântul tare şi să îmi strice frezalaughing, să mă cert, matematica, să nu am dreptate blushing.
Etc. Ştiu că ai zis să spunem ce ne place şi ce nu ne place SĂ FACEM, dar am simţit nevoia să zic şi lucruribig grin.

| maryyyaaa a răspuns:

Mie imi place sa desenez, in special sa fac portrete in creion happy. nu-mi plac sporturile in echipa, mai ales cand se iau la cearta rolling eyes

| Aero a răspuns:

Cel mai mult imi place ce le place multora: sa doarma.
Ce nu-mi place deloc e ce nu le place multora: sa mearga la scoala, la serviciu etc. desi trebuie.