| kriskiss a întrebat:

Ce va vine in minte cand auziti cuvantul blonda?

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

La asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Pana la urma in sinea cuvantului asta inseamna.Ca se zice fel de fel de lururi asta e altceva. Sper ca te-am ajutat. Fnda?
:-*

10 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Stiu cai ciudat, dar nu stiu de ce da mereu cand aud cuvantu asta ma gandesc la cuvantu "proasta"-chiar daca stiu ca blondele nu-s proaste(unele) smug tongue

| FoarteLetargic a răspuns:

Femeie laughing

| IIIx333III a răspuns:

Pai... Madalina de la Next Top Model si prietena mea Gabrielalaughing)

| hatze a răspuns:

O fata blonda(frumoasa) sau blonda(fraiera) oricum mie imi plac blondele!

| brokenkid a răspuns:

Proastarolling on the floor,nas mare, buna la pat poate in rest la nimica, poate dragutabig grin daca e vopsita nu ii se atribuiesc aceste caracteristici

| Sophie a răspuns:

Nu toate blondele sunt proaste, poate cele vopsite...Aşa mai vorbim.

| parfum11 a răspuns:

Bunaciune laughing. Dar tie?

| TheSpecialOne a răspuns:

Hmm...Eva Kent

| andrei_4094 a răspuns:

Udrea, care nu stia sa inchida centrala/caldura din casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea galben laughing